CentRum, naTurA,wnĘtrzE, miŁośĆ,chaRakter, doZnanIe, odwaga...
pół roku

Jutro Julian będzie miał pół roku. Z jednej strony wydaje się, że czas pędzi jak szalony, z drugiej każdy dzień jest do siebie podobny i wydaje się ciągnąć w nieskończoność.

Mój synuś jest już coraz mądrzejszy. Już wie czego chce i domaga się tego z całych sił, nie przyjmując odmowy. W kontaktach z obcymi jest bardzo ostrożny, na spokojnie musi poobserwować i potrzebuje czasu, żeby się do kogoś przekonać. Całkiem pewnie już siedzi, potrafi zająć się trochę swoimi zabawkami. Uwielbia przebywać na dworze ale nadal śpi jak przysłowiowa mysz pod miotłą. Weronika kocha Go z dnia na dzień coraz bardziej. Julek piszczy i śmieje się na Jej widok. Miło popatrzeć jak...

Pokaż całość (1 komentarzy)
Tfu! Tfu! Tfu! :-)

Tfu!Tfu!Tfu! Pluje przezornie przez lewe ramie, bo będę chwaliła swojego synka. Otóż...już drugi dzień z kolei nie ma problemów z usypianiem. Wkładam do wózka, daje smoka, włączam odkurzacz, bujne parę razy i Julek śpi. Nie łapie półgodzinnej drzemki, śpi minimum godzinkę, nie trzeba Go bujać na rączkach, nie trzeba Go trzymać na rączkach. Całkiem inaczej funkcjonuję, wreszcie mam troszkę czasu dla siebie. Nie położę się i nie prześpię, bo jednak trzeba Go mieć na oku i bujnąć czasem ale to i tak rewelacja w porównaniu   z tym, co było wcześniej. W nocy natomiast bez zmian no i pobudka parę minut po 6 ale nie narzekam. Trzymam kciuki aby już tak...

Pokaż całość (0 komentarzy)
5 miesięcy :)

Jak ten czas leci! Julek ma już 5 miesięcy! Daje mi w kość porządnie! Najpierw były problemy ze spaniem, zresztą do tej pory są, tyle, że nie aż tak intensywne. Potem problemy z ssaniem piersi. Następnie skaza białkowa. Ogólnie nie narzekam. Julian jest bardzo pogodnym dzieckiem, ma „rogala” na twarzy na okrągło. Mój mały siłacz ćwiczy samodzielne siedzenie i ostatnio odkrył, że równie ciekawe jest stanie na nóżkach. Ma 68 cm długości i waży 6800 :)

 

Pokaż całość (0 komentarzy)
Huuuuuuuuraaaaaaaa!!!!

8 października o godzinie 6.10 urodził się Julian. Ważył 3390 i mierzył 54 cm.

Ma zakola po tacie i długie palce po mamie:) Mówie na Niego Julek Mały Terrorysta! Dlaczego? Bo uwielbia być na rączkach, ubóstwia przytualnie i jakby mogł cała dobę wisiałby na cycu. A poza tym cały czas dba o to , żeby jego rodzice nie przesypiali nocy :) Weronika jest zachwycona, juz zapomniała , że wolała siostrzyczkę :)

Pokaż całość (5 komentarzy)
Strona główna Księga gości Poznajcie JulkaBrzuszekJulek Licznik odwiedzin: 68136