CentRum, naTurA,wnĘtrzE, miŁośĆ,chaRakter, doZnanIe, odwaga...
Pracująca mama

Mój telefon znowu cały upaćkany biszkoptem – cóż poradzę na to, że moja mała gaduła chce dzwonić do każdego !

Sypialnia wygląda jakby przeszedł przez nią tajfun – a przecież Julek tylko pomagał mi szykować się do pracy!

Męża w ciągu dnia widzę, jak przybijamy sobie piątkę podczas zmiany dyżuru przy Julku – co tam! Pogadamy przy obiedzie albo podczas zakupów lub przy kąpieli Małego!

Od roku nie śpimy razem to kwalifikuje się już chyba do rozwodu ) - a niby jak mam przekonać roczniaka, że w sypialni też się można wyspać?

Znowu w pracy wszyscy patrzą na mnie jakbym codziennie była na kacu! - nie jestem kochani! Ale uwierzcie mi , że bardzo bym w końcu chciała odczuć skutki dnia następnego! Ale jeszcze karmie! A mój opłakany wygląd to tylko efekt niewyspania od roku z hakiem!

Wieczorem na pewno napisze w końcu ten PLAN!- powtarzam kładąc Julka spać! - Cholera jasna! - pierwsze moje słowa po usłyszeniu budzika !

Itd...itp....

Nikt nie mówił , że będzie łatwo!!!!

Jednak kiedy wracam z pracy i wchodzę do domu i już na progu słyszę głośny śmiech i wypowiadane słowo – mama, mama, mama, mama, mama..... jakby wystrzelone z kałasznikowa to mam wrażenie, że dam rade znieść dużo więcej !

 

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Objazdowamama
( 15:06:20, 25.02.2015 )
Jak chcesz zapełnić miło czas dziecku jak Ciebie nie ma wejdź na stronę http://bajkotwory.pl/ tez jestem pracującą mamą :)) i jak mnie nie ma to moje dzieciaki tworzą bajki :) i zanim wejdę do domu i zdejmę kurtke to ciągają mnie żeby mi pokazać jaką bajkę dzisiaj zrobiły :) Zapraszam na swojego bloga :) http://rodziceprzerwa.blogspot.com/
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Poznajcie JulkaBrzuszekJulek Licznik odwiedzin: 68140